← Terug naar overzicht met integraties
Google Analytics 4
Met de integratie van Google Analytics 4 (GA4) in je Tilroy-webshop krijg je direct inzicht in het gedrag van je klanten. Alle webshopdata wordt automatisch naar GA4 gestuurd, zodat je eenvoudig kunt volgen welke producten populair zijn, hoe klanten navigeren en welke marketingcampagnes het beste presteren.
Er is geen nood aan technische kennis of een complexe setup via Google Tag Manager. Je hoeft enkel je GA4 id in te vullen in Tilroy en de nieuwe generatie van Google Analytics kan de activiteit in je webshop beginnen te meten.

Volledig automatisch
Geen handmatige invoer nodig; alle webshopdata wordt direct naar GA4 gestuurd.
Diepgaand klantinzicht
Analyseer koopgedrag, populaire producten en conversiepercentages in real-time.
Betere marketingbeslissingen
Meet de effectiviteit van campagnes en optimaliseer je advertentiestrategie.
Gebruiksvriendelijke koppeling
Eenvoudig te activeren zonder complexe instellingen.
Lees meer over de integratie van Google Analytics 4 in Tilroy
Google Analytics: Een must als je wilt weten wat er in je Webshop gebeurt

Google Analytics: Een must als je wilt weten wat er in je Webshop gebeurt
oktober 20
2
min read
Klanten & Partners
Neem het niet van ons aan
Wat klanten en partners zeggen over onze integraties
“De integratie van Tilroy & Custobar stelt ons in staat om onze business meer vanuit klantenoogpunt te runnen en niet vanuit de beperkingen van de systemen. ”

Tom de Bondt
CTO, X2O Badkamers
“Tilroy heeft duidelijk veel praktijkervaring. Binnen no-time was de integratie met CCV Cloud Connect in de eerste Twice As Nice winkel een feit”


Michaël Luyten
Partner Account Manager, CCV
“Je zit niet vaak in het traject voor nieuwe retailsoftware. Breng in kaart wat je écht nodig hebt en laat je begeleiden door partijen als Tilroy’”


Bobby Clous
CEO, Clous Mode